DRZWI

Drzwi dębowe – nietuzinkowa wizytówka Twojego domu

MK
Odsłony: 329

O stylu domu decyduje wiele czynników: bryła budynku, kształt dachu, zastosowanie przeszkleń, kolorystyka, zagospodarowanie otoczenia. O spójność kompozycji należy zadbać również podejmując decyzję o wyborze drzwi zewnętrznych oraz wewnętrznych. Liczy się wszystko: wielkość, rodzaj materiału, kolor, styl. Tu nie ma miejsca na przypadek – dobór drzwi musi być decyzją przemyślaną i zaplanowaną.
Na rynku materiałów budowlanych dostępne są tysiące wzorów stolarki drzwiowej – jak dokonać najlepszego zakupu? Jak sprawić, aby nasz dom wyróżniał się wśród innych, a drzwi robiły na gościach wrażenie wyjątkowo solidnych i zachwycały swoją elegancją?

Czytaj więcej...

Lite drzwi drewniane - jakie drewno wybrać?

MK
Odsłony: 1273

Na rynku istnieje wiele rodzajów litych drzwi drewnianych wykonanych z drewna,  które charakteryzują się przeróżnymi właściwościami. Najczęściej jest to spowodowane przez różne rodzaje drewna wykorzystane podczas jego produkcji. Sprawdźmy, jak rodzaj drewna może wpłynąć na właściwości i kolorystykę drzwi.

Czytaj więcej...

Jak konserwować drzwi drewniane?

MK
Odsłony: 938

Konserwacja drzwi z drewna obejmuje szereg czynności, niezbędnych do wydłużenia czasu korzystania ze wspomnianych drzwi i jednocześnie - do maksymalizowania ich funkcjonalności nawet w sytuacji ich znacznego zużycia. Poniżej przedstawiamy kilka ważnych kroków o których powinien pamiętać każdy posiadacz tego typu drzwi.

Czytaj więcej...

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Czytaj więcej>>>