DRZWI Z DREWNA LITEGO

Lite drzwi drewniane - oszczędność czy rozrzutność?

Odsłony: 460

Podobnie jak każdy element naszego domu, również i drzwi powinny być tak skonstruowane, by ich budowa i zastosowanie wpływały na zwiększenie oszczędności a nie kosztów ich codziennego użytkowania. Drzwi z drewna litego są przez jednych przytaczane jako wzór oszczędności a przez drugich - jako niezwykle kosztowne. Sprawdźmy więc, jak to w tym przypadku naprawdę wygląda.

Czytaj więcej: Lite drzwi drewniane -...

Jak konserwować drzwi drewniane?

Odsłony: 477

Konserwacja drzwi z drewna obejmuje szereg czynności, niezbędnych do wydłużenia czasu korzystania ze wspomnianych drzwi i jednocześnie - do maksymalizowania ich funkcjonalności nawet w sytuacji ich znacznego zużycia. Poniżej przedstawiamy kilka ważnych kroków o których powinien pamiętać każdy posiadacz tego typu drzwi.

Czytaj więcej: Jak konserwować drzwi...

Zima - największy wróg drewnianych drzwi.

Odsłony: 309

Na naszej stronie dokładnie opisaliśmy już wszelkie czynności konserwatorskie, przed którymi stoi posiadacz drzwi drewnianych. Jak łatwo się domyślić, największym wrogiem drzwi drewnianych jest oczywiście zima. Poniżej przedstawiamy kilka porad, jak skutecznie zabezpieczyć drzwi drewniane przed oddziaływaniem zimy oraz jak powinna prawidłowo przebiegać konserwacja drzwi drewnianych.

Czytaj więcej: Zima - największy wróg...

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Czytaj więcej>>>