Lite drzwi drewniane - oszczędność czy rozrzutność?

Podobnie jak każdy element naszego domu, również i drzwi powinny być tak skonstruowane, by ich budowa i zastosowanie wpływały na zwiększenie oszczędności a nie kosztów ich codziennego użytkowania. Drzwi z drewna litego są przez jednych przytaczane jako wzór oszczędności a przez drugich - jako niezwykle kosztowne. Sprawdźmy więc, jak to w tym przypadku naprawdę wygląda.

Czytaj więcej...

Jak konserwować drzwi z drewna litego?

Konserwacja drzwi z drewna obejmuje szereg czynności, niezbędnych do wydłużenia czasu korzystania ze wspomnianych drzwi i jednocześnie - do maksymalizowania ich funkcjonalności nawet w sytuacji ich znacznego zużycia. Poniżej przedstawiamy kilka ważnych kroków o których powinien pamiętać każdy posiadacz tego typu drzwi.

Czytaj więcej...

Zima - największy wróg drewnianych drzwi.

Na naszej stronie dokładnie opisaliśmy już wszelkie czynności konserwatorskie, przed którymi stoi posiadacz drzwi drewnianych. Jak łatwo się domyślić, największym wrogiem drzwi drewnianych jest oczywiście zima. Poniżej przedstawiamy kilka porad, jak skutecznie zabezpieczyć drzwi drewniane przed oddziaływaniem zimy oraz jak powinna prawidłowo przebiegać konserwacja drzwi drewnianych.

Czytaj więcej...

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Czytaj więcej>>>