MK
Odsłony: 938

Konserwacja drzwi z drewna obejmuje szereg czynności, niezbędnych do wydłużenia czasu korzystania ze wspomnianych drzwi i jednocześnie - do maksymalizowania ich funkcjonalności nawet w sytuacji ich znacznego zużycia. Poniżej przedstawiamy kilka ważnych kroków o których powinien pamiętać każdy posiadacz tego typu drzwi.

Czytaj więcej...

MK
Odsłony: 329

O stylu domu decyduje wiele czynników: bryła budynku, kształt dachu, zastosowanie przeszkleń, kolorystyka, zagospodarowanie otoczenia. O spójność kompozycji należy zadbać również podejmując decyzję o wyborze drzwi zewnętrznych oraz wewnętrznych. Liczy się wszystko: wielkość, rodzaj materiału, kolor, styl. Tu nie ma miejsca na przypadek – dobór drzwi musi być decyzją przemyślaną i zaplanowaną.
Na rynku materiałów budowlanych dostępne są tysiące wzorów stolarki drzwiowej – jak dokonać najlepszego zakupu? Jak sprawić, aby nasz dom wyróżniał się wśród innych, a drzwi robiły na gościach wrażenie wyjątkowo solidnych i zachwycały swoją elegancją?

Czytaj więcej...

MK
Odsłony: 1273

Na rynku istnieje wiele rodzajów litych drzwi drewnianych wykonanych z drewna,  które charakteryzują się przeróżnymi właściwościami. Najczęściej jest to spowodowane przez różne rodzaje drewna wykorzystane podczas jego produkcji. Sprawdźmy, jak rodzaj drewna może wpłynąć na właściwości i kolorystykę drzwi.

Czytaj więcej...

MK
Odsłony: 562

Na naszej stronie dokładnie opisaliśmy już wszelkie czynności konserwatorskie, przed którymi stoi posiadacz drzwi drewnianych. Jak łatwo się domyślić, największym wrogiem drzwi drewnianych jest oczywiście zima. Poniżej przedstawiamy kilka porad, jak skutecznie zabezpieczyć drzwi drewniane przed oddziaływaniem zimy oraz jak powinna prawidłowo przebiegać konserwacja drzwi drewnianych.

Czytaj więcej...

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Czytaj więcej>>>